Zapisz się! » do naszego newslettera. Dzięki temu nic Cię nie ominie!

Materiały dla mediów

  z dnia: 17 sierpnia 2020

Logo IMKER (do pobrania):Sylwetki założycieli i zarządu IMKER:

Krzysztof Bartnik

Założyciel i prezes zarządu IMKER. W branży ecommerce obecny od 2005 r. Współtwórca i inicjator wielu przedsięwzięć internetowych, początkowo związany m.in. ze sklepem Vivid.pl, porównywarką Radar.pl i platformą otwarte24.pl. Stworzył kilkanaście sklepów internetowych, w tym najnowszy lektury.biz. W 2008 r. założył bloga eKomercyjnie.pl, pierwsze takie miejsce w polskim internecie edukujące na temat sprzedaży internetowej. Od 2009 r. organizuje ogólnopolską akcję Dzień Darmowej Dostawy. W 2015 r. uruchomił IMKER – firmę wspierającą twórców we wprowadzaniu własnych produktów na rynek, przykładając rękę do rozpropagowania w Polsce idei self-publishingu

Jak sam twierdzi, sprzedaż produktów w internecie to nie tylko jego praca, ale i największa pasja. Posiada szósty, ecommercowy, zmysł – potrafi przewidzieć ewentualne błędy w systemach e-sklepów, w mig namierzyć i naprawić powody awarii w oprogramowaniu, a także postawić alternatywny sklep. W sytuacjach kryzysowych zachowuje zimną krew, a rozwiązanie problemu znajduje w kilka minut. Od zapobiegania woli jednak przewidywać, dlatego też zawsze stara się być o trzy kroki do przodu ze swoimi planami biznesowymi.

Jest specjalistą od gaszenia pożarów nie tylko w internecie, ale również jako naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawnicy. Wieczorami czyta książki – głównie te wydane przez self-publisherów.


Ewa Bartnik

Wiceprezeska i dyrektorka finansowa IMKER. Od 14 lat związana z branżą e-commerce. W IMKER odpowiada za zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, optymalizację procesów biznesowych, politykę HR i rozwój organizacji. Posiada dyplom z rachunkowości, ukończyła też studia podyplomowe MBA oraz szkolenia z zakresu prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży, a ostatnio roczny program szkoleniowy „Akademia GPW Growth” organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych.

W pracy ceni możliwość ciągłego doskonalenia siebie i rozwijania swoich talentów. Świetnie czuje się tam, gdzie może szybko działać i posuwać sprawy do przodu. Sprawnie deleguje zadania, jednocześnie wydobywając indywidualny potencjał pracowników. Ceni świat liczb i logiki, dzięki czemu jest w stanie wszędzie znaleźć możliwość optymalizacji i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Kiedy nie pracuje, czyta, chodzi po górach (kocha Bieszczady), żegluje, zajmuje się rękodziełem artystycznym i poszukiwaniem dzikich plaż. Czy Ewa kiedykolwiek odpoczywa? Nie musi. Wierzy, że osoby, które zawodowo robią to, co kochają, nigdy nie pracują. To właśnie jej przypadek.


zarzad imker sp z oo

Ewa i Krzysztof Bartnikowie


Lokalizacja magazynów IMKER:

Firma IMKER od 2015 roku wspiera twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów na rynek. Wyróżnia się kompleksowością usług - oferując m.in. doradztwo, usługi fulfillment, support (obsługa klienta) oraz SalesCRM (oprogramowanie do sprzedaży). IMKER prowadzi Twórców przez całość procesów związanych ze sprzedażą w internecie, od uruchomienia sprzedaży, poprzez przedsprzedaż, magazynowanie, pakowanie i wysyłkę, aż do profesjonalnej obsługi klienta i zwrotów.