Ekonomia Twórców po polsku 2024 – raport dostępny do pobrania!

Jedyne takie badanie na polskim rynku!

W tym roku Imker i Influencers Live Wrocław połączyły swoje siły. Wspólnie stworzyliśmy raport o polskim sektorze ekonomii twórców. 

W ramach badania ekonomi twórców w Polsce, ponad 600 osób tworzących w sieci zostało zapytanych o ich działalność. Co się okazało?

Poznaj kulisy pracy polskich Twórczyń i Twórców! 📕

Produkt

Raport „Ekonomia twórców po polsku 2024” jest dla Ciebie jeśli:

➡️ Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rynku ekonomii twórców;

➡️ Planujesz zacząć tworzyć w Internecie i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda z perspektywy osób, które już działają na tym polu;

➡️ Jesteś twórcą/twórczynią i ciekawi Cię, czy inni twórcy mają podobnie do Ciebie;

➡️ Chcesz dowiedzieć się, w jakich kanałach zarobki twórcy są największe i ile czasu poświęcają inni na budowanie swojej marki.

O badaniu:

Krzysztof Bartnik - Prezes Imker

Autor

Do tej pory zarabianie na swojej działalności w mediach społecznościowych kojarzyło się z influencerami. Praca influencera polega na reklamowaniu produktów innych marek, podczas gdy twórca monetyzuje swoją działalność poprzez sprzedaż własnych produktów: kursów, książek, e-booków.

Oczywiście twórca może być również influencerem, a influencer twórcą. Ale nie są to tożsame pojęcia. Twórcy internetowi ustanowili już całkowicie odrębny sektor i własny sposób na prowadzenie biznesu. Liczba obserwujących przestała być głównym miernikiem sukcesu w branży – wielu twórców ma dzisiaj zaledwie kilkuset obserwujących, ale oferuje produkt czy usługę, które dobrze się sprzedają.

Towarzyszenie twórcom na ich biznesowej drodze nieustannie nas inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju. Dlatego zadajemy twórcom pytania i opracowujemy na podstawie ich odpowiedzi jedyną taką analizę w Polsce.

 

 

Piotr Kostecki - Organizator Influencers Live Wrocław

Autor

ANALIZA RYNKU EKONOMII TWÓRCÓW – czyli raport na temat zarobków influencerów, ma kluczowe znaczenie dla osób, które tworzą lub myślą, by zacząć tworzyć własne produkty. Analiza danych dotyczących dochodów influencerów może dostarczyć cennych wskazówek i inspiracji. Z raportu można odczytać wiele informacji związanych ze strategią sukcesu, może też pomóc uniknąć błędów i zwiększyć szanse na zwiększenie swoich dochodów. Raport Imkera stanowi istotne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć mechanizmy rynku influencerów oraz preferencje konsumentów. Nawet osoby spoza branży influencerów mogą znaleźć w raporcie cenne informacje na temat skutecznej strategii marketingowej.

 

Dowiedz się więcej, pobierając raport! ⬇️

Pobierz raport!

Ekonomia twórców po polsku 2024

Podaj swój email, by otrzymać bezpłatny raport o polskich Twórcach i Twórczyniach internetowych.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera na temat raportu „Ekonomia twórców po polsku 2024”, czyli wysyłki informacji o opracowanym dokumencie, a także newslettera i innych informacji marketingowych dla Twórczyń i Twórców od firmy Imker Sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu, ul. Szczebrzeska 55A,
22-400 Zamość, KRS: 0000967893, na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować i wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych.

Kim jesteśmy?

Autor

Firma Imker od ośmiu lat wspiera twórczynie i twórców internetowych we wprowadzaniu ich produktów na rynek, pomagając selfpublisherom, oferując narzędzia do sprzedaży online oraz usługę fulfillment.

Misją Imker jest zapewnienie przestrzeni, w której Twój pomysł zmieni się w produkt, a wirtualne relacje w realny i dochodowy biznes.

Celem Imker jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań i wyznaczanie standardów w branży e-commerce, dzięki czemu twórcy internetowi będą mogli skupić się na stabilnym rozwoju ich marek i zwiększaniu sprzedaży.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart