Zapisz się! » do naszego newslettera. Dzięki temu nic Cię nie ominie!

Informacja o przekształceniu działalności w spółkę IMKER Sp. z o.o.

  z dnia: 6 maja 2022

W dniu 2 maja 2022 r. nastąpiło przekształcenie jednoosobowej działalności IMKER Krzysztof Bartnik w spółkę IMKER spółka z o.o.

W zarządzie spółki poszczególne funkcje objęli:

  • prezes – Krzysztof Bartnik,
  • wiceprezeska i dyrektorka finansowa – Ewa Bartnik,
  • wiceprezeska i dyrektorka operacyjna – Anna Szalczyńska.

Zmiana formy prawnej podyktowana była znaczącym rozwojem firmy. – W ciągu pięciu lat nasza firma z sześciu osób rozrosła się do ponad 60-osobowego zespołu, a przychody wzrosły pięciokrotnie. Struktura i zasoby firmy rozwinęły się do tego stopnia, że przekraczały możliwości funkcjonowania w formie jednoosobowej działalności. Dodatkowo spółka otwiera nam nowe możliwości pozyskiwania kapitału na rozwój – wyjaśnia Krzysztof Bartnik, założyciel i prezes IMKER.

IMKER od 2015 roku wspiera twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów – w szczególności wydawniczych – na rynek. Wyróżnia się kompleksowością usług – oferując m.in. doradztwo, usługi fulfillment, support (obsługa klienta), SalesCRM (oprogramowanie do sprzedaży) oraz tresci.online (narzędzie do sprzedaży treści audio). IMKER prowadzi Twórców przez całość procesów związanych ze sprzedażą w internecie, od uruchomienia sprzedaży, poprzez przedsprzedaż, magazynowanie, pakowanie i wysyłkę, aż do profesjonalnej obsługi klienta i zwrotów.

Aktualne dane spółki

Po przekształceniu spółce nadano nowe numery NIP, Regon oraz KRS. Dotychczasowe dane kontaktowe, jak numery telefonów i adresy e-mail oraz numery kont bankowych pozostają bez zmian.

Aktualne dane:
IMKER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Szczebrzeska 55a
22-400 Zamość

NIP 9223072567
REGON 521893569
KRS 0000967893

Firma IMKER od 2015 roku wspiera twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów na rynek. Wyróżnia się kompleksowością usług - oferując m.in. doradztwo, usługi fulfillment, support (obsługa klienta) oraz SalesCRM (oprogramowanie do sprzedaży). IMKER prowadzi Twórców przez całość procesów związanych ze sprzedażą w internecie, od uruchomienia sprzedaży, poprzez przedsprzedaż, magazynowanie, pakowanie i wysyłkę, aż do profesjonalnej obsługi klienta i zwrotów.